Jaunumi

Cienījamie sportisti un Enduro sporta atbalstītāji!

0 komentāru 🕔12.07.2017
Cienījamie sportisti un Enduro sporta atbalstītāji!

Lai atbalstītu Enduro sportu Latvijā, sportisti un Enduro sporta atbalstītāji, aicināti pievienoties Kuldīgas pilsētas svētku “Dzīru gājienam”, kurš notiks Kuldīgas pilsētas svētku ietvaros.

Biedrības motorsport.lv un Kalsnava MB 15.jūlijā pirmo reizi Kuldīgas apkārtnē organizē endurosprinta kausa posmu. Sacensības norisināsies pilnīgi jaunos testos, kuri tiek īpaši veidoti enduro sprinta kausa posmam Kuldīgā. Organizatoru mērķis ir padarīt sacensības interesantas un ar katru gadu plašāk apmeklētas gan no sportistu puses, gan no skatītāju puses. Organizatori vēlas popularizēt enduro sportu Latvijā un aicina tajā iesaistīties arī sportistus, lai kopīgiem spēkiem padarītu enduro sportu redzamāku un tādejādi piesaistot jaunus sportistus un atbalstītājus, kas ļautu celt sporta kvalitāti kopumā un pievērst mediju uzmanību. Jau šajās sacensībās organizatori būs parūpējušies par īpašām balvām uzvarētājiem.

Paralēli sacensībām Kuldīgas pilsētā norisināsies vērienīgi Kuldīgas pilsētas svētki “Dzīres Kuldīgā 2017”, kuri ir zināmi kā ļoti interesanti ar plašu pasākumu programmu, kā arī ļoti apmeklēti. Sīkāka informācija par svētku programmu atrodama Kuldīgas pilsētas mājaslapā www.kuldiga.lv. Katru gadu starp svētku dienām tiek organizēts “Dzīru gājiens” ar pilsētas uzņēmumiem, sporta klubiem, lielāko Latvijas uzņēmumu pārstāvniecībām un svētku dalībniekiem. Gājiens būtu ļoti laba iespēja parādīt svētku apmeklētājiem enduro sporta veidu, dalībniekus un pievērst sev uzmanību lielākas auditorijas priekšā.

Svētku gājiens paredzēts pēc “Enduro Sprints Kuldīga 2017” sacensību apbalvošanas plkst. 21:00 no Kuldīgas vecā tilta, kurš noslēgsies Kuldīgas pilsētas estrādē.

Organizatori aicina sportistus būt atsaucīgiem un tiem, kuri labprāt atbalstītu enduro sporta popularizēšanu Latvijā, pieteikties organizatoriem pa e-pastu: martins@motorsport.lv vai mob.: + 371 26680173. Visiem svētku gājiena enduro dalībniekiem organizators sadarbībā ar Kuldīgas posma atbalstītājiem, nodrošinās degvielu mototehnikai gājienam, kā arī palīdzēt nodrošināt mototehnikas nogādāšanu līdz pilsētas svētku gājiena norises vietai.

                                                                                                                                                             Ar cieņu,

Enduro sprinta Kuldiga 2017 organizatori

Motorsports.lv un Kalsnava MB

Dalies ar šo pasākumu

Nav komentāru

Vēl nav neviens komentārs!

Vēl nav neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais.

Ierakstīt komentāru

Tava e-pasta adrese netiks attēlota. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti. *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

motorsport.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk
Labi