Jaunumi

Motorsport.lv iesāk 11. sezonu ar WURTH Ziemas Kausu 2018!

0 komentāru 🕔17.02.2018
Motorsport.lv iesāk 11. sezonu ar WURTH Ziemas Kausu 2018!

Ziema sola pieņemties salā un Motorsport.lv iesāk savu 11. sezonu ar WURTH  Ziemas Kausu 2018. Sacensību atklāšana notiks 24. februārī. Jaunajā sezonā paredzēti četri sacensību posmi, kuri norisināsies četrās dažādās trasēs. Organizatori parūpējušies, lai viens no posmiem norisinātos trasē, kurā Ziemas Kauss viesosies pirmo reizi. Pirms katra posma organizatori ziņos par norises vietu.

Kausa izcīņa notiek individuālajā un komandu ieskaitē. Kā ierasts, dalībnieki startēs deviņās klasēs – priekšpiedziņa bez radzēm, priekšpiedziņa ar radzēm, aizmugures piedziņa bez radzēm, aizmugures piedziņa ar radzēm, pilnpiedziņa bez radzēm, pilnpiedziņa ar radzēm, sieviešu klase, standarta  ielas automobiļu klase un visbeidzot Junioru klase.

Šogad Ziemas Kausā varēs sastapt arī profesionālus braucējus, kuri nestartēs ieskaitēs, bet aizvadīs treniņus. Dalības maksa vienā sacensību posmā: 35 EUR, taču Junioriem dalība Ziemas Kausā paredzēta bez maksas! Organizatori aicina Juniorus izmantot iespēju startēt par brīvu un iegūt jaudīgas balvas.

Par dalībnieku motivāciju un balvu fondu katrā posmā šogad rūpēsies WURTH, MOTUL un SRT. Galvenā balva no WURTH Kausa uzvarētājam – WURTH Ziemas Karalim. Junioru klasei balvu nodrošina SRT rallija komanda.
Atbalsta Kuldīgas novada dome un Rit Logistika.

Sacensību nolikums pieejams ŠEIT
„WURTH Ziemas Kauss 2017./2018”  sacensību kalendārs:

  1. posms – 24.02.2018.
  2. posms – 3.03.2018.
  3. posms – 10.03.2018.
  4. posms – 17.03.2018.

Rezerves posms 5. Posms – 31.03.2018.

APBALVOŠANAS PASĀKUMS – 7. aprīlis, 2018. – Kuldīga

 

Organizatori brīdina: Nepiemērotu laika apstākļu dēļ , posmu norises laiki var tikt mainīti, kā arī pārcelti uz citu laiku, informācija tiks ievietota sacensību interneta vietnē www.motorsport.lv  un motorsport.lv facebook lapā,   četras dienas pirms sacensību posma starta.

 

Dalies ar šo pasākumu

Nav komentāru

Vēl nav neviens komentārs!

Vēl nav neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais.

Ierakstīt komentāru

Tava e-pasta adrese netiks attēlota. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti. *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

motorsport.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk
Labi