Jaunumi

Motorsport.lv Ziemas Kausa 2018 pirmais posms – janvārī.

0 komentāru 🕔11.12.2017
Motorsport.lv Ziemas Kausa 2018 pirmais posms – janvārī.

Tuvojoties ziemai, Motorsport.lv vēlas paziņot par izmaiņām ierastajā Ziemas Kausa posmu norisē, kā arī vēlas informēt dalībniekus par Vasaras Kausa apbalvošanu.

Ziemas Kauss arī 11. Sezonā notiks 5. posmu formātā. Iepriekšējos gadus Motorsport.lv sacensības uzsāka Otrajos Ziemassvētkos, taču šogad organizatori izlēmuši lauzt tradīciju un Ziemas Kausa norises sākumu pārcelt uz janvāri. Ar cerību uz sniegotiem laikapstākļiem un lielu dalībnieku atsaucību, pirmais posms gaidāms janvāra sākumā. Pavisam drīz Motorsport.lv publicēs Ziemas Kausa jaunumus. Jaunumi skars gan kalendāru, gan atbalstītājus, gan balvu fondu!

 

Par Vasaras Kausu

Vasaras sezonas apbalvošana tiks apvienota ar Ziemas Kausu un norisināsies Ziemas Kausa pirmā posma ietvaros. Apbalvošana notiks ņemot vērā kopvērtējuma rezultātus pēc notikušajiem trīs posmiem. Šajā sezonā Vasaras Kauss noticis trīs dažādās, autosporta cienītājiem zināmās trasēs, Rudbāržu, Vecpils un CVS trasēs. Dažādu apstākļu dēļ organizatori nolēmuši noslēgt sacensības ar trešo posmu. Neskatoties uz šo vēsti, organizatori vēlas teikt lielu paldies, tiem dalībniekiem, kuri cīnījās par uzvaru un piedalījās Motorsport.lv rīkotajos posmos.

Ziemas Kausu organizatori sagaida ar jaunumiem un papildinājumiem, lai posmus padarītu pēc iespējas aizraujošākus kā skatītājiem tā dalībniekiem, tāpēc aicinām sekot līdzi informācijai gan Motorsport.lv sociālo tīklu lapās, gan Motosport.lv mājaslapā!

Dalies ar šo pasākumu

Nav komentāru

Vēl nav neviens komentārs!

Vēl nav neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais.

Ierakstīt komentāru

Tava e-pasta adrese netiks attēlota. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti. *

motorsport.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk
Labi