SRT.LV Junioru kauss

1. Vispārējie noteikumi

  • Lai kvalificētos SRT. LV Junioru kausa balvu izcīņai ir jāpiedalās kādā no ieskaites klasēm WURTH Ziemas Kausa ietvaros.
  • Junioru klasē drīkst piedalīties jaunieši vecumā līdz 20 gadiem.
  • Braucēji, kuri jaunāki par 18 gadiem, var piedalīties sacensībās, ja ir abu vecāku vai juridiski apstiprinātu aizbildņu rakstiska piekrišana. Sacensībās var piedalīties dalībnieki bez autovadītāja apliecības, kuriem nepieciešams izpildīt LAF kodeksa punktā 59.1.4. noteiktās prasības. Vecumā no 14 gadiem līdz 16 gadiem bez autovadītāja apliecības sacensībās var piedalīties tie jaunieši, kuri ieguvuši Latvijas Automobīļu federācijas atļauju (par atļaujas nokārtošanu jautāt sacensību organizatoram), kā arī tikai tad, ja automašīnā atrodas instruktors vai treneris ar autovadītāja apliecību un ir aizpildījis pieteikuma anketu par dalību sacensībās (uzņemoties atbildību). Braucējiem no 16 līdz 18 gadiem jāuzrāda derīga braukšanas mācību atļauja.
  • Junioru klases dalībniekiem jāuzrāda abu vecāku rakstiska, notariāli apstiprināta (vai novada bāriņtiesas apstiprināta) atļauja dalībai sacensībās un piedalīšanās jāsaskaņo ar organizatoru. Galējo lēmumu par pielaidi sacensībām pieņem sacensību galvenais tiesnesis un sacensību vadītājs.
  • Uzvarētāju noskaidro summējot iegūtu punktu summu.
  • Sacensības norisinās piecos posmos, no kuriem kopvērtējumā tiek ņemti vērā četri labākie posmi.
  • Dalībnieks drīkst vienu reizi mainīt ieskaites klasi Wurth Ziemas Kausa ietvaros.

2. Balvu fonds
2.1. Sezonas kopvērtējuma uzvarētājs iegūst 25-30 km testus ar SRT rallija komandas priekšpiedziņas rallija auto. Testu dienu profesionāli apkalpo SRT rallija komanda un testos kā konsultanti darbojas SRT rallija komandas vadītājs Ģirts Krūzmanis un panākumiem bagātais, autošosejas sporta meisters Arnis Jurševskis.

Dalies ar šo pasākumu
motorsport.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk
Labi