Jaunumi

Wurth Ziemas Kauss 2018 noslēdzies

0 komentāru 🕔11.04.2018
Wurth Ziemas Kauss 2018 noslēdzies

Par sezonas kopvērtējumu

Jau zināms, ka pavisam nesen 31.03.2018. noslēdzās Motorsport.lv Ziemas Kauss 2018, kurš reizē bija arī noslēdzošais Ziemas Kausa posms autosprintā visā Latvijā. Šogad Ziemas Kauss tika rīkots vēlāk kā ierasts, un savu pirmo posmu sāka tikai februārī. Tomēr ziema lutināja un Motorsport.lv rīkotais Wurth Ziemas Kauss pavadīja trīs no četriem posmiem sniegotās trasēs.

Kopvērtējuma rezultāti

RWD klasē pirmajā vietā izvirzījies Vilnis Pauls ar 68 punktiem. Otrajā vietā Bērziņš Ēriks ar 35 punktiem. Trešajā vietā Pētersons Mārtiņš ar 32 punktiem.

FWD klasē pirmajā trijniekā ļoti tuvas robežas – ar vienādu punktu skaitu (56 punktiem) pirmo un otro viedu dala Mārtiņš Roze un Miks Ķenavs. Tā kā pēdējā posmā augstāk finišēja Mārtiņš, viņš ierindojas pirmais. Savukārt, trešajā vietā ar 51 punktu Varis Žentiņš.

4WD klasē ar 80 punktiem sezonas neapšaubāmais līderis Artis Vicinskis , otrajā vietā ar 58 punktiem Sala Jānis. Trešajā vietā vien ar 49 punktiem starpību Zausajevs Ilmārs.

Arī RWD+ klasē pirmo vietu izcīna PaulsVilnis ar 70 punktiem, otrajā vietā Mārtiņš Pētersons ar 32 punktiem un trešais Dailis Jansons ar 20 punktiem.

FWD+ klasē ar 75 punktiem pārliecinošs kārtējo reizi Modris Žentiņš. Klasē otrais Varis Žentiņš ar 57 punktiem, kurš tikai pēc pēdējā posma apsteidza trešajā vietā palikušo Jāni Spundiņu  (52 punkti).

Arī 4WD+ klasē visu posmu līderis neatstāja izredzes nevienam citam – pirmais Artis Vicinskis ar 80 punktiem. Otrais Jānis Sala ar 57 punktiem. Ilmārs Zausajevs ar 46 punktiem trešais.

Junioru klasē arī šoreiz uzvaru gūst Madars Dīriņš ar 54 punktiem, otrajā vietā Kristers Kenigsbergs (50 punkti), bet trešajā Gluškova Laura ar 30 punktiem.

Standarta klasē notikusi viss aizraujošākā cīņa sezonas gaitā. Pirmo trīs vietu ieguvējus šķir pa vienam punktam. Šosezon, ar viena punkta pārsvaru, uzvara Andrim Neilandam (62 punkti). Otrais ar 61 punktiem Mārtiņš Mauriņš, bet trešais ar 60 punktiem Edgars Bundzis.

Dāmu klasē pirmā vieta Līgai Artemenkovai ar 70 punktiem. Otrājā vietā Agnese Mauriņa ar 67 punktiem. Trešajā vietā ar 45 punktiem Laura Gluškova.

‘WURTH’ Ziemas Kausu atbalsta: Lieldraugs ‘WURTH’, dzērieni ‘Torley’, ‘SRT’ rallija komanda, ‘MOTUL’ eļļas, loģistikas kompānija ‘Rit Logistika’, reklāmas ražotne “TipOff”.

Wurth Ziemas Kausa draugi: RedBull, Kurzemes Radio, Go4speed.lv, 4rati.lv

 

Ziemas sezonas apbalvošanas pasākums nākamajā nogalē

Nākamajā nedēļas nogalē – 21.04.2018. tiks godināti Wurth Ziemas Kausa 2018 dalībnieki. Šis apbalvošanas pasākums būs kā vēstnesis Motorsport.lv jaunajai Vasaras sezonai, noslēdzot lieliski aizvadīto Ziemas Kausu. Apbalvošana notiks Kuldīgā, Kuldīgas Sporta centra atpūtas centra telpās, 21.aprīlī. Sākums plkst. 20:00. Ierašanās no plkst.19.30.

Lai iegūtu vairāk informāciju un lai informētu par ierašanos, sazinietieties ar organizatoriem (e-pasts: martins@motorsport.lv vai tel.26680173).

 

Vasaras kausa ietvaros arī viens Latvijas autosprinta kausa posms

Jau maijā sāksies motorsport.lv rīkotais Vasaras kauss.

Vasaras kauss būs piecu posmu autosprinta seriāls, kurš norisināsies, galvenokārt, Kurzemes reģionā.

Šogad Vasaras kauss iegūs jaunu veidolu, kvalitāti un balvu fondu. Motorsport.lv atkal atradis iespēju braucējus iepazīstināt ar jaunu trasi, kā arī iespējama pilsētas posma aizvadīšana. Vasaras kausam balvu fondu un jaunas trases nodrošinās jauni atbalstītāji. Tāpat viens no Vasaras kausa posmiem būs arī Latvijas autosprinta kausa posms. Šis posms norisināsies Mūsa Raceland trasē, Bauskā.

Motorsport.lv Vasaras Kausa kalendārs:

  1. posms – 20.05.
  2. posms – 10.06.
  3. posms –  08.07.
  4. posms – 22.07.
  5. posms – 12.08.

Sekojiet informācijai www.motorsport.lv un motorsport.lv Facebook un Instagram kontos.

Dalies ar šo pasākumu

Nav komentāru

Vēl nav neviens komentārs!

Vēl nav neviens komentārs, bet Tu vari būt pirmais.

Ierakstīt komentāru

Tava e-pasta adrese netiks attēlota. Nepieciešamie lauki ir iezīmēti. *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

motorsport.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk
Labi